Loading...

درباره ما

درباره گروه مغز ورزان هوشابه

گروه مغز ورزان هوشابه در دی ماه سال 1397 به وجود آمد و کار خود را در 18 فروردین سال 1398 آغاز نمود. کار هوشابه تولید و فروش بازی های فکری ، حرکتی ، لوازم ورزشی ، لوازم تحریر و ابزار کاربردی است.

البته کار اصلی ما بازی های فکری ، حرکتی و لوازم ورزشی است که امیدواریم با دعا و همراهی شما عزیزان و کفاف عمر تا سال 1402 در زمینه تولید بازی ها و ابزار های ورزشی به بالاترین سطح برسیم ، تا جایی که بتوانیم در تولید تمامی وسایل و ابزار بازی و ورزش نقشی موثر ایفا کنیم.

هوشابه برای پرورش هوش و استعداد و تقویت هوش و حافظه در تلاش است که مطالب مفیدی را در این زمینه ها از سراسر فضای وب برای شما فراهم کند. کافیست وارد بخش مطالب وب سایت ما شوید.

هوشابه از ترکیب دو کلمه هوش و نوشابه تشکیل شده است و دلیل این نام گذاری تامین نیاز و تغذیه مغز است. هوشابه به تغذیه مغز بسیار کمک می کند.

خواستار دعاها ، انتقادات ، پیشنهادات و حمایت شما عزیزان هستیم.

بازی و ورزش برای کودکان

بازی و ورزش باعث تقویت هوش و تصمیم گیری در کودکان می شود. اگر کودکان را از سنین خردسالی فقط به دنبال حل مسائل ، کلاس های آموزشی خسته کننده بفرستید و از بازی و ورزش کردنشان غافل شوید ذهن آن ها را به انجام کارهای تکراری عادت می دهید و آن ها را از نشاط و شادی دور خواهید کرد.

ذهن کودکان بدون بازی و ورزش ربات گونه رشد خواهد کرد و در بزرگسالی باعث بسیاری از افسردگی ها در آن ها می شود و  فقط می توانند کارهایی را انجام دهند که از قبل تعیین شده باشد.

در واقع افراد بدون بازی و ورزش در کودکی ، قدرت تصمیم گیری و ابتکار عمل را در زندگی از دست خواهند داد.

منظور از بازی ؛ بازی کردن درست و به اندازه است.

بازی و ورزش برای بزرگسالان

نشاط ، شادی ، رفع افسردگی ، رفع پریشانی های فکری و تقویت هوش و حافظه قسمتی از ویژگی ها و مزایای ورزش و بازی است.

زمانی که شما در حال ورزش یا بازی کردن هستید ذهن شما از درگیری های شخصی و پریشانی ها خالی می شود و شما یک ذهن آزاد خواهید داشت.

با بازی و ورزش شما تمرین می کنید که تصمیم بگیرید ، خطا کنید ، تصمیم ها را مورد آزمایش قرار دهید و راه های جدید برای رسیدن به هدف را امتحان کنید.

به عنوان مثال یک پینگ پنگ باز باید در مدت زمان خیلی کوتاه تصمیم بگیرد که توپ را چگونه ، با چه مقدار ضربی و یا به کجای زمین حریفش بفرستد. تمام این ها در لحظه و در صدم ثانیه تصمیم گیری می شود. یا یک فوتبالیست زمانی که در میان چند بازیکن گرفتار است با چندین تصمیم مواجه می شود. پاس کوتاه ، دریبل یار مقابل ، برگشت به سمت زمین خودی ، پاس بلند ، پاس در عمق و یا هر تصمیم دیگری. حالا برای گرفتن این تصمیم ها باید شرایط را بسنجد و باید بداند که یاران او چه توانایی هایی دارند و آیا آمادگی لازم را برای تصمیمی که می گیرد را دارند و یا هر شرایط دیگری.

تیم ما

فرشاد سعیدزاده موسس و ایده پرداز
علیرضا ضابطیان روانشناس
میثم فتح الهی ایده پرداز
دانیال اروجی ایده پرداز

نظرات
    ارسال نظر
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
    • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
    • - لطفا فارسی بنویسید.