Loading...

آموزش ها و مطالب

 • آموزش ساخت کاردستی های آویز سه بعدی مخصوص جشن ها و میهمانی ها
  آموزش ساخت کاردستی های آویز سه بعدی مخصوص جشن ها و میهمانی ها

  خانه و اتاق خود را با کاردستی هایی که خودتان می سازید تزیین کنید و از میهمان هایتان به زیبایی پذیرایی کنید. همراه هوشابه باشید و نحوه ساخت این آویزهای زیبا و سه بعدی را یاد بگیرید.

 • آموزش ساخت کاردستی متحرک کرم با کاغذ
  آموزش ساخت کاردستی متحرک کرم با کاغذ

  این کرم یک دوست خوب برای بچه های است و همچنین ساخت این کرم بسیار راحت است و برای ساخته شدن به وسایل زیادی احتیاج ندارد. وسایلتان را بردارید و ساخت این کاردستی بامزه را شروع کنید.

 • بازی حرکتی آموزش رنگ ها برای کودکان با توپ های رنگی
  بازی حرکتی آموزش رنگ ها برای کودکان با توپ های رنگی

  با تعدادی توپ رنگی ومقوای دستمال کاغذی رولی بازی آموزشی برای کودکان بسازید. کودکان باید در این بازی توپ های مربوط به هر رنگ را هرچه سریع تر سرجای خودش قرار دهند.

 • آموزش ساخت بازی پازل حرکتی برای شناخت حیوانات
  آموزش ساخت بازی پازل حرکتی برای شناخت حیوانات

  این کاردستی را برای شناخت اعضای بدن حیوانات با درب آب معدنی و یا نوشابه برای کودکان بسازید و به آن ها از طریق بازی کردن اعضای بدن حیوانات را آموزش دهید. البته می توانید به جای بدن حیوانات از سایر چیزهایی که قصد آموزش دادن آن را دارید هم استفاده کنید.

 • آموزش زبان انگلیسی در 90 روز-گروه آموزشی آشنا
  آموزش زبان انگلیسی در 90 روز-گروه آموزشی آشنا

  هر کسی از یادگیری زبان انگلیسی هدفی دارد. مهاجرت ، ارتقای شغلی ، آموزش دادن ، مترجمی و کسب درآمد ، گسترش دادن کسب و کار ، مشاهده کانال ها و فیلم های خارجی و ... . هر هدفی که دارید می توانید با مشاهده این دوره آموزشی در 90 روز زبان انگلیسی را یادبگیرید.

 • آموزش ساخت کاردستی کشتی با کاغذ
  آموزش ساخت کاردستی کشتی با کاغذ

  وسایل خودتونو بردارید و آماده ماجراجویی دریایی شوید. برای رفتن به ماجراجویی دریایی احتیاج به یک کشتی خوب هم دارید. پس با هوشابه همراه باشید و ساخت کشتی را یاد بگیرید و برای سفر دریایی آماده شوید.

 • آموزش ساخت گلدان با لیوان یک بار مصرف
  آموزش ساخت گلدان با لیوان یک بار مصرف

  یک لیوان یک بار مصرف بردارید و با آن این کاردستی زیبا را بسازید. فقط کافیست که لیوان را برش دهید و نخ های کاموا را دور آن بپیچید. همراه هوشابه باشید و ساخت این کاردستی زیبا را یاد بگیرید.

 • بازی آموزش رنگ ها به کودکان زیر 6 سال
  بازی آموزش رنگ ها به کودکان زیر 6 سال

  کودکتان را با این بازی سرگرم کنید و به او رنگ ها را نیز آموزش دهید. با کارتن ، توپ های رنگی و کاغذ رنگی این بازی را برای کودک عزیزتان بسازید. همراه هوشابه باشید.

 • آموزش ساخت ماشین بادکنکی
  آموزش ساخت ماشین بادکنکی

  بادکنک را به یک نی وصل کنید و سپس آن ها را به ماشین های اسباب بازی خودتان وصل کنید و آن ها را حرکت دهید. با هوشابه همراه باشید و ساخت این کاردستی و سرگرمی را یاد بگیرید.

 • آموزش ساخت کاردستی پاییز با کاغذ های رنگی
  آموزش ساخت کاردستی پاییز با کاغذ های رنگی

  پاییز زیبا را با کاغذ های رنگی بسازید و آن را به صورت تابلو دربیاورید و به دیوار اتاق بچسبانید. این کاردستی زیبا را با کاغذهای رنگی بسازید. همراه هوشابه باشید و ساخت این کاردستی زیبا را یاد بگیرید.

 • بازی پازلی ایموجی با کارتن و وسایل دور ریختنی
  بازی پازلی ایموجی با کارتن و وسایل دور ریختنی

  ایموجی های فضای مجازی را وارد دنیای واقعی کنید و با آن ها پازل بسازید. پازل های ساده ای که حالت های صورت را به کودکان آموزش می دهد. همراه هوشابه باشید.

 • ساخت بازی ماهیگیری آهنربایی برای نوزادان
  ساخت بازی ماهیگیری آهنربایی برای نوزادان

  دستان کودک نوزاد خودتان را با ساخت این بازی تقویت کنید و او سرگرم سازید. این بازی را می توانید با آهنربا و درب شیشه مربا یا ترشی بسازید. با هوشابه همراه باشید.