Loading...

آموزش ها و مطالب

 • آموزش ساخت ماشین بادکنکی
  آموزش ساخت ماشین بادکنکی

  بادکنک را به یک نی وصل کنید و سپس آن ها را به ماشین های اسباب بازی خودتان وصل کنید و آن ها را حرکت دهید. با هوشابه همراه باشید و ساخت این کاردستی و سرگرمی را یاد بگیرید.

 • آموزش ساخت کاردستی پاییز با کاغذ های رنگی
  آموزش ساخت کاردستی پاییز با کاغذ های رنگی

  پاییز زیبا را با کاغذ های رنگی بسازید و آن را به صورت تابلو دربیاورید و به دیوار اتاق بچسبانید. این کاردستی زیبا را با کاغذهای رنگی بسازید. همراه هوشابه باشید و ساخت این کاردستی زیبا را یاد بگیرید.

 • بازی پازلی ایموجی با کارتن و وسایل دور ریختنی
  بازی پازلی ایموجی با کارتن و وسایل دور ریختنی

  ایموجی های فضای مجازی را وارد دنیای واقعی کنید و با آن ها پازل بسازید. پازل های ساده ای که حالت های صورت را به کودکان آموزش می دهد. همراه هوشابه باشید.

 • ساخت بازی ماهیگیری آهنربایی برای نوزادان
  ساخت بازی ماهیگیری آهنربایی برای نوزادان

  دستان کودک نوزاد خودتان را با ساخت این بازی تقویت کنید و او سرگرم سازید. این بازی را می توانید با آهنربا و درب شیشه مربا یا ترشی بسازید. با هوشابه همراه باشید.

 • بازی نشانه روی با کارتن و درب نوشابه
  بازی نشانه روی با کارتن و درب نوشابه

  این بازی را با کارتن و درب نوشابه بسازید و مدت ها سرگرم شوید. بهتر است که این کاردستی و یا بازی را با همکاری یکدیگر بسازید . همراه هوشابه باشید.

 • آموزش ساخت کاردستی لیوانی و ساخت کتاب سه بعدی
  آموزش ساخت کاردستی لیوانی و ساخت کتاب سه بعدی

  لیوان های پلاستیکی یک بار مصرف را بردارید و این کاردستی باحال را بسازید. مردی که با چرخش لیوان مدل موها و و لباس های او عوض می شود. همچنین در این مطلب چگونگی ساخت یک کتاب سه بعدی را نیز خواهید آموخت.

 • ساخت بازی آموزش رنگ ها و جهت ها برای کودکان
  ساخت بازی آموزش رنگ ها و جهت ها برای کودکان

  ساخت بازی آموزش شناخت جهت ها و رنگ ها با وسایل دور ریختنی. با یک کارتن و تعدادی چوب بستنی می توانید این بازی را بسازید و به کودک خودتان جهت ها را آموزش دهید. همراه هوشابه باشید و ویدیوی آماده شده را تماشا کنید.

 • بازی شناخت اعضای بدن حیوانات_پرندگان_ برای کودکان
  بازی شناخت اعضای بدن حیوانات_پرندگان_ برای کودکان

  کتابچه اعضای بدن پرندگان و یا سایر حیوانات را بسازید و با آن به کودکتان آموزش دهید. حتی می توانید شکل لباس ها و یا اشیا را نیز بسازید.

 • 3 کاردستی کاغذی برای کودکان
  3 کاردستی کاغذی برای کودکان

  از طریق کاردستی می توان هوش و خلاقیت را تقویت کرد. با وسایلی بی استفاده ای که در اطراف شما هست و یا با وسایلی که می خواهید دور بیندازید می توانید کاردستی های زیبا درست کنید.