Loading...

بازی و سرگرمی

 • بازی آموزش رنگ ها به کودکان زیر 6 سال
  بازی آموزش رنگ ها به کودکان زیر 6 سال

  کودکتان را با این بازی سرگرم کنید و به او رنگ ها را نیز آموزش دهید. با کارتن ، توپ های رنگی و کاغذ رنگی این بازی را برای کودک عزیزتان بسازید. همراه هوشابه باشید.

 • آموزش ساخت ماشین بادکنکی
  آموزش ساخت ماشین بادکنکی

  بادکنک را به یک نی وصل کنید و سپس آن ها را به ماشین های اسباب بازی خودتان وصل کنید و آن ها را حرکت دهید. با هوشابه همراه باشید و ساخت این کاردستی و سرگرمی را یاد بگیرید.

 • بازی پازلی ایموجی با کارتن و وسایل دور ریختنی
  بازی پازلی ایموجی با کارتن و وسایل دور ریختنی

  ایموجی های فضای مجازی را وارد دنیای واقعی کنید و با آن ها پازل بسازید. پازل های ساده ای که حالت های صورت را به کودکان آموزش می دهد. همراه هوشابه باشید.

 • ساخت بازی ماهیگیری آهنربایی برای نوزادان
  ساخت بازی ماهیگیری آهنربایی برای نوزادان

  دستان کودک نوزاد خودتان را با ساخت این بازی تقویت کنید و او سرگرم سازید. این بازی را می توانید با آهنربا و درب شیشه مربا یا ترشی بسازید. با هوشابه همراه باشید.

 • بازی نشانه روی با کارتن و درب نوشابه
  بازی نشانه روی با کارتن و درب نوشابه

  این بازی را با کارتن و درب نوشابه بسازید و مدت ها سرگرم شوید. بهتر است که این کاردستی و یا بازی را با همکاری یکدیگر بسازید . همراه هوشابه باشید.

 • آموزش ساخت کاردستی لیوانی و ساخت کتاب سه بعدی
  آموزش ساخت کاردستی لیوانی و ساخت کتاب سه بعدی

  لیوان های پلاستیکی یک بار مصرف را بردارید و این کاردستی باحال را بسازید. مردی که با چرخش لیوان مدل موها و و لباس های او عوض می شود. همچنین در این مطلب چگونگی ساخت یک کتاب سه بعدی را نیز خواهید آموخت.

 • ساخت بازی آموزش رنگ ها و جهت ها برای کودکان
  ساخت بازی آموزش رنگ ها و جهت ها برای کودکان

  ساخت بازی آموزش شناخت جهت ها و رنگ ها با وسایل دور ریختنی. با یک کارتن و تعدادی چوب بستنی می توانید این بازی را بسازید و به کودک خودتان جهت ها را آموزش دهید. همراه هوشابه باشید و ویدیوی آماده شده را تماشا کنید.

 • بازی شناخت اعضای بدن حیوانات_پرندگان_ برای کودکان
  بازی شناخت اعضای بدن حیوانات_پرندگان_ برای کودکان

  کتابچه اعضای بدن پرندگان و یا سایر حیوانات را بسازید و با آن به کودکتان آموزش دهید. حتی می توانید شکل لباس ها و یا اشیا را نیز بسازید.

 • بازی افزایش تمرکز ، یادگیری اعداد و جهت ها برای کودکان
  بازی افزایش تمرکز ، یادگیری اعداد و جهت ها برای کودکان

  با این بازی ها علاوه بر سرگرمی می توانید تمرکز کودکانتان را افزایش دهید و همچنین به آن ها اعداد و جهت ها را نیز آموزش دهید. همراه هوشابه باشید.

 • آموزش ساخت کاردستی کرم های کاغذی متحرک
  آموزش ساخت کاردستی کرم های کاغذی متحرک

  کاغذ های رنگی را بردارید و با آن ها کرم های کاغذی متحرک بسازید. این کرم ها برای حرک کردن به فوت های شما نیاز دارند. شما می توانید با این کرم ها با دوستاتون مسابقه بدهید و کرم هرکس زودتر به خط پایان رسید برنده است.

 • آموزش ساخت پازل تخم مرغی با پارچه نمدی
  آموزش ساخت پازل تخم مرغی با پارچه نمدی

  با این پازل به کودکتان رنگ ها و شکل ها را آموزش دهید. از کودکتان بخواهید که هر تکه از پازل را در جای صحیح خودش قرار بدهد.

 • آموزش ساخت ماشین آهنربایی با وسایل دورریختنی
  آموزش ساخت ماشین آهنربایی با وسایل دورریختنی

  با مقوای دستمال کاغذی رولی و درب نوشابه و یا آب معدنی این ماشین را بسازید و کودکتان را تا مدت ها سرگرم کنید. البته از او بخواهید که در ساخت آن به شما کمک کند.