Loading...

بازی و سرگرمی

 • بازی حرکتی آموزش رنگ ها برای کودکان با توپ های رنگی
  بازی حرکتی آموزش رنگ ها برای کودکان با توپ های رنگی

  با تعدادی توپ رنگی ومقوای دستمال کاغذی رولی بازی آموزشی برای کودکان بسازید. کودکان باید در این بازی توپ های مربوط به هر رنگ را هرچه سریع تر سرجای خودش قرار دهند.

 • بازی آموزش رنگ ها به کودکان زیر 6 سال
  بازی آموزش رنگ ها به کودکان زیر 6 سال

  کودکتان را با این بازی سرگرم کنید و به او رنگ ها را نیز آموزش دهید. با کارتن ، توپ های رنگی و کاغذ رنگی این بازی را برای کودک عزیزتان بسازید. همراه هوشابه باشید.

 • آموزش ساخت ماشین بادکنکی
  آموزش ساخت ماشین بادکنکی

  بادکنک را به یک نی وصل کنید و سپس آن ها را به ماشین های اسباب بازی خودتان وصل کنید و آن ها را حرکت دهید. با هوشابه همراه باشید و ساخت این کاردستی و سرگرمی را یاد بگیرید.

 • بازی پازلی ایموجی با کارتن و وسایل دور ریختنی
  بازی پازلی ایموجی با کارتن و وسایل دور ریختنی

  ایموجی های فضای مجازی را وارد دنیای واقعی کنید و با آن ها پازل بسازید. پازل های ساده ای که حالت های صورت را به کودکان آموزش می دهد. همراه هوشابه باشید.

 • ساخت بازی ماهیگیری آهنربایی برای نوزادان
  ساخت بازی ماهیگیری آهنربایی برای نوزادان

  دستان کودک نوزاد خودتان را با ساخت این بازی تقویت کنید و او سرگرم سازید. این بازی را می توانید با آهنربا و درب شیشه مربا یا ترشی بسازید. با هوشابه همراه باشید.

 • بازی نشانه روی با کارتن و درب نوشابه
  بازی نشانه روی با کارتن و درب نوشابه

  این بازی را با کارتن و درب نوشابه بسازید و مدت ها سرگرم شوید. بهتر است که این کاردستی و یا بازی را با همکاری یکدیگر بسازید . همراه هوشابه باشید.

 • آموزش ساخت کاردستی لیوانی و ساخت کتاب سه بعدی
  آموزش ساخت کاردستی لیوانی و ساخت کتاب سه بعدی

  لیوان های پلاستیکی یک بار مصرف را بردارید و این کاردستی باحال را بسازید. مردی که با چرخش لیوان مدل موها و و لباس های او عوض می شود. همچنین در این مطلب چگونگی ساخت یک کتاب سه بعدی را نیز خواهید آموخت.

 • ساخت بازی آموزش رنگ ها و جهت ها برای کودکان
  ساخت بازی آموزش رنگ ها و جهت ها برای کودکان

  ساخت بازی آموزش شناخت جهت ها و رنگ ها با وسایل دور ریختنی. با یک کارتن و تعدادی چوب بستنی می توانید این بازی را بسازید و به کودک خودتان جهت ها را آموزش دهید. همراه هوشابه باشید و ویدیوی آماده شده را تماشا کنید.

 • بازی شناخت اعضای بدن حیوانات_پرندگان_ برای کودکان
  بازی شناخت اعضای بدن حیوانات_پرندگان_ برای کودکان

  کتابچه اعضای بدن پرندگان و یا سایر حیوانات را بسازید و با آن به کودکتان آموزش دهید. حتی می توانید شکل لباس ها و یا اشیا را نیز بسازید.

 • بازی افزایش تمرکز ، یادگیری اعداد و جهت ها برای کودکان
  بازی افزایش تمرکز ، یادگیری اعداد و جهت ها برای کودکان

  با این بازی ها علاوه بر سرگرمی می توانید تمرکز کودکانتان را افزایش دهید و همچنین به آن ها اعداد و جهت ها را نیز آموزش دهید. همراه هوشابه باشید.

 • آموزش ساخت کاردستی کرم های کاغذی متحرک
  آموزش ساخت کاردستی کرم های کاغذی متحرک

  کاغذ های رنگی را بردارید و با آن ها کرم های کاغذی متحرک بسازید. این کرم ها برای حرک کردن به فوت های شما نیاز دارند. شما می توانید با این کرم ها با دوستاتون مسابقه بدهید و کرم هرکس زودتر به خط پایان رسید برنده است.

 • آموزش ساخت پازل تخم مرغی با پارچه نمدی
  آموزش ساخت پازل تخم مرغی با پارچه نمدی

  با این پازل به کودکتان رنگ ها و شکل ها را آموزش دهید. از کودکتان بخواهید که هر تکه از پازل را در جای صحیح خودش قرار بدهد.