Loading...

هوش و استعداد

 • آموزش ساخت ماشین بادکنکی
  آموزش ساخت ماشین بادکنکی

  بادکنک را به یک نی وصل کنید و سپس آن ها را به ماشین های اسباب بازی خودتان وصل کنید و آن ها را حرکت دهید. با هوشابه همراه باشید و ساخت این کاردستی و سرگرمی را یاد بگیرید.

 • آموزش ساخت کاردستی پاییز با کاغذ های رنگی
  آموزش ساخت کاردستی پاییز با کاغذ های رنگی

  پاییز زیبا را با کاغذ های رنگی بسازید و آن را به صورت تابلو دربیاورید و به دیوار اتاق بچسبانید. این کاردستی زیبا را با کاغذهای رنگی بسازید. همراه هوشابه باشید و ساخت این کاردستی زیبا را یاد بگیرید.

 • بازی پازلی ایموجی با کارتن و وسایل دور ریختنی
  بازی پازلی ایموجی با کارتن و وسایل دور ریختنی

  ایموجی های فضای مجازی را وارد دنیای واقعی کنید و با آن ها پازل بسازید. پازل های ساده ای که حالت های صورت را به کودکان آموزش می دهد. همراه هوشابه باشید.

 • بازی نشانه روی با کارتن و درب نوشابه
  بازی نشانه روی با کارتن و درب نوشابه

  این بازی را با کارتن و درب نوشابه بسازید و مدت ها سرگرم شوید. بهتر است که این کاردستی و یا بازی را با همکاری یکدیگر بسازید . همراه هوشابه باشید.

 • آموزش ساخت کاردستی لیوانی و ساخت کتاب سه بعدی
  آموزش ساخت کاردستی لیوانی و ساخت کتاب سه بعدی

  لیوان های پلاستیکی یک بار مصرف را بردارید و این کاردستی باحال را بسازید. مردی که با چرخش لیوان مدل موها و و لباس های او عوض می شود. همچنین در این مطلب چگونگی ساخت یک کتاب سه بعدی را نیز خواهید آموخت.

 • 3 کاردستی کاغذی برای کودکان
  3 کاردستی کاغذی برای کودکان

  از طریق کاردستی می توان هوش و خلاقیت را تقویت کرد. با وسایلی بی استفاده ای که در اطراف شما هست و یا با وسایلی که می خواهید دور بیندازید می توانید کاردستی های زیبا درست کنید.

 • آموزش ساخت کاردستی کرم های کاغذی متحرک
  آموزش ساخت کاردستی کرم های کاغذی متحرک

  کاغذ های رنگی را بردارید و با آن ها کرم های کاغذی متحرک بسازید. این کرم ها برای حرک کردن به فوت های شما نیاز دارند. شما می توانید با این کرم ها با دوستاتون مسابقه بدهید و کرم هرکس زودتر به خط پایان رسید برنده است.

 • آموزش ساخت هدیه با کاغذ های رنگی
  آموزش ساخت هدیه با کاغذ های رنگی

  برای عزیزانتان وقت بگذارید و برای آن ها هدایای زیبا درست کنید.با ارزش ترین چیزی است که در این دنیا وجود دارد. اگر کسی وقتش را صرف کسی کند و برای او چیزی بسازد ، نشان دهنده چیز جز عشق نیست. با هوشابه همراه باشید.

 • آموزش ساخت ماشین آهنربایی با وسایل دورریختنی
  آموزش ساخت ماشین آهنربایی با وسایل دورریختنی

  با مقوای دستمال کاغذی رولی و درب نوشابه و یا آب معدنی این ماشین را بسازید و کودکتان را تا مدت ها سرگرم کنید. البته از او بخواهید که در ساخت آن به شما کمک کند.