Loading...

هنری و کاردستی

 • آموزش ساخت کاردستی های آویز سه بعدی مخصوص جشن ها و میهمانی ها
  آموزش ساخت کاردستی های آویز سه بعدی مخصوص جشن ها و میهمانی ها

  خانه و اتاق خود را با کاردستی هایی که خودتان می سازید تزیین کنید و از میهمان هایتان به زیبایی پذیرایی کنید. همراه هوشابه باشید و نحوه ساخت این آویزهای زیبا و سه بعدی را یاد بگیرید.

 • آموزش ساخت کاردستی متحرک کرم با کاغذ
  آموزش ساخت کاردستی متحرک کرم با کاغذ

  این کرم یک دوست خوب برای بچه های است و همچنین ساخت این کرم بسیار راحت است و برای ساخته شدن به وسایل زیادی احتیاج ندارد. وسایلتان را بردارید و ساخت این کاردستی بامزه را شروع کنید.

 • آموزش ساخت بازی پازل حرکتی برای شناخت حیوانات
  آموزش ساخت بازی پازل حرکتی برای شناخت حیوانات

  این کاردستی را برای شناخت اعضای بدن حیوانات با درب آب معدنی و یا نوشابه برای کودکان بسازید و به آن ها از طریق بازی کردن اعضای بدن حیوانات را آموزش دهید. البته می توانید به جای بدن حیوانات از سایر چیزهایی که قصد آموزش دادن آن را دارید هم استفاده کنید.

 • آموزش ساخت کاردستی کشتی با کاغذ
  آموزش ساخت کاردستی کشتی با کاغذ

  وسایل خودتونو بردارید و آماده ماجراجویی دریایی شوید. برای رفتن به ماجراجویی دریایی احتیاج به یک کشتی خوب هم دارید. پس با هوشابه همراه باشید و ساخت کشتی را یاد بگیرید و برای سفر دریایی آماده شوید.

 • آموزش ساخت گلدان با لیوان یک بار مصرف
  آموزش ساخت گلدان با لیوان یک بار مصرف

  یک لیوان یک بار مصرف بردارید و با آن این کاردستی زیبا را بسازید. فقط کافیست که لیوان را برش دهید و نخ های کاموا را دور آن بپیچید. همراه هوشابه باشید و ساخت این کاردستی زیبا را یاد بگیرید.

 • بازی آموزش رنگ ها به کودکان زیر 6 سال
  بازی آموزش رنگ ها به کودکان زیر 6 سال

  کودکتان را با این بازی سرگرم کنید و به او رنگ ها را نیز آموزش دهید. با کارتن ، توپ های رنگی و کاغذ رنگی این بازی را برای کودک عزیزتان بسازید. همراه هوشابه باشید.

 • آموزش ساخت ماشین بادکنکی
  آموزش ساخت ماشین بادکنکی

  بادکنک را به یک نی وصل کنید و سپس آن ها را به ماشین های اسباب بازی خودتان وصل کنید و آن ها را حرکت دهید. با هوشابه همراه باشید و ساخت این کاردستی و سرگرمی را یاد بگیرید.

 • آموزش ساخت کاردستی پاییز با کاغذ های رنگی
  آموزش ساخت کاردستی پاییز با کاغذ های رنگی

  پاییز زیبا را با کاغذ های رنگی بسازید و آن را به صورت تابلو دربیاورید و به دیوار اتاق بچسبانید. این کاردستی زیبا را با کاغذهای رنگی بسازید. همراه هوشابه باشید و ساخت این کاردستی زیبا را یاد بگیرید.

 • بازی پازلی ایموجی با کارتن و وسایل دور ریختنی
  بازی پازلی ایموجی با کارتن و وسایل دور ریختنی

  ایموجی های فضای مجازی را وارد دنیای واقعی کنید و با آن ها پازل بسازید. پازل های ساده ای که حالت های صورت را به کودکان آموزش می دهد. همراه هوشابه باشید.

 • آموزش ساخت کاردستی لیوانی و ساخت کتاب سه بعدی
  آموزش ساخت کاردستی لیوانی و ساخت کتاب سه بعدی

  لیوان های پلاستیکی یک بار مصرف را بردارید و این کاردستی باحال را بسازید. مردی که با چرخش لیوان مدل موها و و لباس های او عوض می شود. همچنین در این مطلب چگونگی ساخت یک کتاب سه بعدی را نیز خواهید آموخت.

 • 3 کاردستی کاغذی برای کودکان
  3 کاردستی کاغذی برای کودکان

  از طریق کاردستی می توان هوش و خلاقیت را تقویت کرد. با وسایلی بی استفاده ای که در اطراف شما هست و یا با وسایلی که می خواهید دور بیندازید می توانید کاردستی های زیبا درست کنید.

 • آموزش ساخت کاردستی کرم های کاغذی متحرک
  آموزش ساخت کاردستی کرم های کاغذی متحرک

  کاغذ های رنگی را بردارید و با آن ها کرم های کاغذی متحرک بسازید. این کرم ها برای حرک کردن به فوت های شما نیاز دارند. شما می توانید با این کرم ها با دوستاتون مسابقه بدهید و کرم هرکس زودتر به خط پایان رسید برنده است.