Loading...

خلاقیت ، ساختنی و کاردستی

 • آموزش ساخت جعبه کادو برای روز مرد
  آموزش ساخت جعبه کادو برای روز مرد

  با جعبه کادویی طرح پیراهن مردانه عزیزانتون رو شگفت زده کنید. به جای استفاده از بسته بندی ساده کادو ها از طرح های خلاقانه استفاده کنید و خاطرات شیرینی را به جای بگذارید. همراه هوشابه باشید و چگونگی ساخت این جعبه را یاد بگیرید.

 • آموزش ساخت عروسک های بازیگوش آهنربایی
  آموزش ساخت عروسک های بازیگوش آهنربایی

  عروسک های کوچکی که با آهنربا می توانید آن ها را حرکت دهید و کلی باهاشون بازی کنید. البته اگر هم دوست داشتید می توانید با آنها نمایش عروسکی اجرا کنید. نحوه ساخت این عروسک های زیبا و کوچک را از دست ندهید. همراه هوشابه باشید.

 • آموزش ساخت کاردستی گل کاغذی
  آموزش ساخت کاردستی گل کاغذی

  گل های کاغذی بسازید و آنها به عزیزانتان هدیه دهید. یک هدیه با ارزش که برای تهیه آن وقت گذاشته اید و با ارزش ترین هدیه ها ، آن هایی هستند که برای تهیه آن ها وقت گذاشته شود. برای یادگیری این کاردستی همراه هوشابه باشید.

 • بازی تمرکزی هدایت توپ
  بازی تمرکزی هدایت توپ

  با درب جعبه کفش و نی بازی تمرکزی هدایت توپ بسازید و علاوه بر سرگرم شدن تمرکز خودتان را بالاتر ببرید. همراه هوشابه باشید و نحوه انجام این بازی را مشاهده کنید.

 • ساخت کاردستی پیتزای اعداد برای آموزش ریاضی به کودکان
  ساخت کاردستی پیتزای اعداد برای آموزش ریاضی به کودکان

  کودکان با پیتزای اعداد می توانند اعداد را به خوبی یاد بگیرند. در این کاردستی کودک باید عدد مورد نظر را در جای درست خودش قرار دهد. این کاردستی را با همراهی کودکتان بسازید تا علاوه افزایش خلاقیت اعداد را نیز به او آموزش دهید. همراه هوشابه باشید.

 • کاردستی پارک برای با کارتن های دور ریختنی برای کودکان
  کاردستی پارک برای با کارتن های دور ریختنی برای کودکان

  یک پارک مقوایی با تاب و سرسره بسازید که می توانید همه آن ها حرکت دهید و کودکانی که برای آن پارک ساختید را شاد کنید. کاردستی جالب پارک را می توانید با کارتن و سوزن ته گرد بسازید. همراه هوشابه باشید و ساخت این کاردستی زیبا را یاد بگیرید.

 • آموزش ساخت کاردستی جعبه آدمکی خندان
  آموزش ساخت کاردستی جعبه آدمکی خندان

  با کاغذ های رنگی آدمک های خندان بسازید و با آن ها کلی بازی کنید و سرگرم شوید. وقتش رسیده که وسایل مورد نیاز را بردارید و شروع به ساخت این کاردستی قشنگ کنید. همراه هوشابه باشید.

 • آموزش ساخت کاردستی های آویز سه بعدی مخصوص جشن ها و میهمانی ها
  آموزش ساخت کاردستی های آویز سه بعدی مخصوص جشن ها و میهمانی ها

  خانه و اتاق خود را با کاردستی هایی که خودتان می سازید تزیین کنید و از میهمان هایتان به زیبایی پذیرایی کنید. همراه هوشابه باشید و نحوه ساخت این آویزهای زیبا و سه بعدی را یاد بگیرید.

 • آموزش ساخت کاردستی متحرک کرم با کاغذ
  آموزش ساخت کاردستی متحرک کرم با کاغذ

  این کرم یک دوست خوب برای بچه های است و همچنین ساخت این کرم بسیار راحت است و برای ساخته شدن به وسایل زیادی احتیاج ندارد. وسایلتان را بردارید و ساخت این کاردستی بامزه را شروع کنید.

 • آموزش ساخت بازی پازل حرکتی برای شناخت حیوانات
  آموزش ساخت بازی پازل حرکتی برای شناخت حیوانات

  این کاردستی را برای شناخت اعضای بدن حیوانات با درب آب معدنی و یا نوشابه برای کودکان بسازید و به آن ها از طریق بازی کردن اعضای بدن حیوانات را آموزش دهید. البته می توانید به جای بدن حیوانات از سایر چیزهایی که قصد آموزش دادن آن را دارید هم استفاده کنید.

 • آموزش ساخت کاردستی کشتی با کاغذ
  آموزش ساخت کاردستی کشتی با کاغذ

  وسایل خودتونو بردارید و آماده ماجراجویی دریایی شوید. برای رفتن به ماجراجویی دریایی احتیاج به یک کشتی خوب هم دارید. پس با هوشابه همراه باشید و ساخت کشتی را یاد بگیرید و برای سفر دریایی آماده شوید.

 • آموزش ساخت گلدان با لیوان یک بار مصرف
  آموزش ساخت گلدان با لیوان یک بار مصرف

  یک لیوان یک بار مصرف بردارید و با آن این کاردستی زیبا را بسازید. فقط کافیست که لیوان را برش دهید و نخ های کاموا را دور آن بپیچید. همراه هوشابه باشید و ساخت این کاردستی زیبا را یاد بگیرید.