Loading...

خلاقیت ، ساختنی و کاردستی

 • آموزش ساخت کاردستی توپ کاغذی رشته رشته با کاغذ های رنگی
  آموزش ساخت کاردستی توپ کاغذی رشته رشته با کاغذ های رنگی

  ابزار مورد نیاز ساختن کاردستی را بردارید و شروع به ساختن کاردستی های زیبا کنید. یکی از این کاردستی ها توپ های کاغذی با کاغذ های رشته رشته شده است. این توپ های کاغذی می تواند شما را کلی سرگرم کند. همراه هوشابه باشید.

  ادامه...
 • آموزش ساخت کاردستی جوجه فنری با کاغذهای رنگی
  آموزش ساخت کاردستی جوجه فنری با کاغذهای رنگی

  دست به کار شوید و با کاغذ های رنگی شروع به ساختن کاردستی های جالب کنید. یکی از آن ها کاردستی جوجه فنری است که می تواند کلی شما را سرگرم کند. وسایل مورد نیاز را بردارید و همراه هوشابه شوید.

  ادامه...
 • آموزش ساخت کاردستی تاج کاغذی مخصوص جشن تولدها و میهمانی ها
  آموزش ساخت کاردستی تاج کاغذی مخصوص جشن تولدها و میهمانی ها

  تاج کاغذی زیبا و ساده که با آن می توانید جشن های تولد و میهمانی های دورهمی تان را زیبا تر کنید. این کاردستی را با ابزارهای ساده و دم دستی می توانید بسازید. پس همراه هوشابه باشید...

  ادامه...
 • آموزش ساخت کاردستی زنبور با مقوای دستمال کاغذی
  آموزش ساخت کاردستی زنبور با مقوای دستمال کاغذی

  اگر دستمال کاغذی رولی شما تمام شد می توانید با مقوای وسط آن کاردستی های جذابی درستی کنید. یکی از آن ها کاردستی زنبور است. با مقداری کاغذ و استفاده درست از قیچی و چسب این کاردستی با مزه را بسازید.

  ادامه...
 • آموزش ساخت بازی آموزش جهت ها برای کودکان زیر 8 سال
  آموزش ساخت بازی آموزش جهت ها برای کودکان زیر 8 سال

  با مقوا و درب بطری می توانید یک سرگرمی آموزشی برای کودکتان بسازید و کودکتان باید جهت ها را طبق الگو ها درست کند.

  ادامه...
 • بازی شناخت رنگ ها برای کودکان زیر 6 سال
  بازی شناخت رنگ ها برای کودکان زیر 6 سال

  با کاغذ های رنگی علاوه بر سرگرم کردن کودکتان می توانید رنگ ها را نیز به او آموزش دهید. در این بازی کودک باید کاغذ های رنگی را در جای مربوط به خودش قرار دهد. همچنین این بازی به تقویت هوش کودک کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

  ادامه...
 • آموزش ساخت جعبه کادو برای روز مرد
  آموزش ساخت جعبه کادو برای روز مرد

  با جعبه کادویی طرح پیراهن مردانه عزیزانتون رو شگفت زده کنید. به جای استفاده از بسته بندی ساده کادو ها از طرح های خلاقانه استفاده کنید و خاطرات شیرینی را به جای بگذارید. همراه هوشابه باشید و چگونگی ساخت این جعبه را یاد بگیرید.

  ادامه...
 • آموزش ساخت عروسک های بازیگوش آهنربایی
  آموزش ساخت عروسک های بازیگوش آهنربایی

  عروسک های کوچکی که با آهنربا می توانید آن ها را حرکت دهید و کلی باهاشون بازی کنید. البته اگر هم دوست داشتید می توانید با آنها نمایش عروسکی اجرا کنید. نحوه ساخت این عروسک های زیبا و کوچک را از دست ندهید. همراه هوشابه باشید.

  ادامه...
 • آموزش ساخت کاردستی گل کاغذی
  آموزش ساخت کاردستی گل کاغذی

  گل های کاغذی بسازید و آنها به عزیزانتان هدیه دهید. یک هدیه با ارزش که برای تهیه آن وقت گذاشته اید و با ارزش ترین هدیه ها ، آن هایی هستند که برای تهیه آن ها وقت گذاشته شود. برای یادگیری این کاردستی همراه هوشابه باشید.

  ادامه...
 • بازی تمرکزی هدایت توپ
  بازی تمرکزی هدایت توپ

  با درب جعبه کفش و نی بازی تمرکزی هدایت توپ بسازید و علاوه بر سرگرم شدن تمرکز خودتان را بالاتر ببرید. همراه هوشابه باشید و نحوه انجام این بازی را مشاهده کنید.

  ادامه...
 • ساخت کاردستی پیتزای اعداد برای آموزش ریاضی به کودکان
  ساخت کاردستی پیتزای اعداد برای آموزش ریاضی به کودکان

  کودکان با پیتزای اعداد می توانند اعداد را به خوبی یاد بگیرند. در این کاردستی کودک باید عدد مورد نظر را در جای درست خودش قرار دهد. این کاردستی را با همراهی کودکتان بسازید تا علاوه افزایش خلاقیت اعداد را نیز به او آموزش دهید. همراه هوشابه باشید.

  ادامه...
 • کاردستی پارک برای با کارتن های دور ریختنی برای کودکان
  کاردستی پارک برای با کارتن های دور ریختنی برای کودکان

  یک پارک مقوایی با تاب و سرسره بسازید که می توانید همه آن ها حرکت دهید و کودکانی که برای آن پارک ساختید را شاد کنید. کاردستی جالب پارک را می توانید با کارتن و سوزن ته گرد بسازید. همراه هوشابه باشید و ساخت این کاردستی زیبا را یاد بگیرید.

  ادامه...