آموزش ها و مطالب

 • آموزش بلوک های خانه سازی رد تویز 60 قطعه

  آموزش بلوک های خانه سازی رد تویز 60 قطعه

  با بلوک های ساختنی خانه سازی رد تویز می توانید خانه های مختلفی را بسازید. آموزش بلوک های خانه سازی به شما کمک می کند تا بتوانید ایده های جدیدی روی این اسباب بازی اجرا کنید.

  یکشنبه 6 تیر 1400 - 11:56
 • نحوه استفاده از بلوک های خانه سازی کودکان

  نحوه استفاده از بلوک های خانه سازی کودکان

  پس از تهیه اسباب بازی بلوک های ساختنی حالا می توانید خانه های مختلفی را بسازید. در هوشابه چندین شکل ساخته شده است که یکی از آن ها در این مطلب می توانید مشاهده بفرمایید. همراه با ویدیو مرحله به مرحله پیش بروید و این خانه را بسازید.

  شنبه 18 اردیبهشت 1400 - 16:38
 • آموزش ساخت خانه بزرگ با بلوک های خانه سازی مربعی و مثلثی

  آموزش ساخت خانه بزرگ با بلوک های خانه سازی مربعی و مثلثی

  زمانی که بلوک های خانه سازی را از هوشابه تهیه کردید می توانید با آن ها شکل های متفاوتی را بسازید. می توانید با مشاهده ویدیوی این مطلب نحوه ساخت خانه بزرگ با بلوک های خانه سازی را یاد بگیرید. این ویدیو ها باعث ایجاد ایده های جدید در ذهن شما نیز می شود.

  شنبه 18 اردیبهشت 1400 - 12:17
 • آموزش ساخت خانه ساده با بلوک های خانه سازی

  آموزش ساخت خانه ساده با بلوک های خانه سازی

  با بلوک های خانه سازی می توانید شکل های مختلف و زیادی را بسازید. این نوع خانه ها با توجه به تعداد بلوک هایی که در دسترس دارید متفاوت خواهد بود. در اینجا نحوه ساخت خانه ساده با بلوک های خانه سازی را خواهید آموخت.

  شنبه 18 اردیبهشت 1400 - 11:40
 • باز کردن گره اسباب بازی فنر اسلینکی با روشی ساده

  باز کردن گره اسباب بازی فنر اسلینکی با روشی ساده

  گره های فنر اسلینکی باعث می شود تا این اسباب بازی عمر کوتاهی داشته باشد. معمولا با گره خوردن این فنر بسیاری از افراد از قسمت گره آن را نصف می کنند و به صورت نصفه از آن استفاده می کنند. در این مطلب و ویدئو با نحوه باز کردن گره این فنر آشنا خواهید شد.

  دوشنبه 13 اردیبهشت 1400 - 09:43
 • معمای مزرعه پوشیده شده از علف جادویی

  معمای مزرعه پوشیده شده از علف جادویی

  در یک مزرعه ای دور آفتاده یک علف جادویی روییده است. این علف یک تکه است اما در هر روز دو برابر روز قبل خودش می شود. یعنی اگر امروز 1 تکه است فردا 2 تکه و پس فردا 4 تکه خواهد شد. این علف 10 روزه کل مزرعه را اشغال خواهد کرد.

  چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400 - 18:55
 • معمای مسافر صحرا - عبور از صحرا با پای پیاده

  معمای مسافر صحرا - عبور از صحرا با پای پیاده

  شخصی قصد عبور از یک صحرا با پای پیاده دارد. عبور از این صحرا با پای پیاده 6 روز طول می کشد. این درحالی است که او فقط می تواند آذوقه 4 روز را با خودش حمل کند. او با کمک چند نفر می تواند از این صحرا عبور کند.

  چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400 - 12:18
 • معمای زندانی و دو زندانبان راستگو و دروغگو

  معمای زندانی و دو زندانبان راستگو و دروغگو

  فردی در یک زندان اسیر شده است و آن زندان دو زندانبان راستگو و دروغگو دارد که از دو درب آن که یکی به سوی اعدام و دیگری به سوی آزادی است پاسبانی می کنند. به زندانی اجازه داده می شود تنها با یک سوال از زندانبان ها درب آزادی را انتخاب کند.

  چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400 - 12:04
 • معمای عکسی روی دیوار خانه قدیمی

  معمای عکسی روی دیوار خانه قدیمی

  شخصی وارد یک خانه قدیمی می شود و عکسی را روی دیوار آن خانه می بیند. پس از دیدن عکس می گوید که این تصویر پدر من است اما من پسر او نیستم. آن فرد چه رابطه ای با صاحب عکس داشت؟

  سه شنبه 7 اردیبهشت 1400 - 16:39
 • چیستان هایی برای سرگرمی در جمع های دورهمی و دوستانه

  چیستان هایی برای سرگرمی در جمع های دورهمی و دوستانه

  این 7 چیستان را در جمع های دوستانه مطرح کنید و با یکدیگر به دنبال جواب های آن بگردید. همچنین می توانید این چیستان ها را به تنهایی حل کنید و مغز خود را ورزش دهید.

  پنجشنبه 12 فروردین 1400 - 12:59
 • آموزش ساخت خانه دو ستون با بلوک های خانه سازی مربعی رد تویز

  آموزش ساخت خانه دو ستون با بلوک های خانه سازی مربعی رد تویز

  با بلوک های خانه سازی می توان شکل های مختلفی از خانه را ساخت. در این مطلب شما چگونگی ساخت یک خانه دو ستون را می توانید مشاهده کنید و با بلوک های خانه سازی خود این شکل را بسازید.

  چهارشنبه 11 فروردین 1400 - 11:36
 • آموزش ساخت کاردستی کاغذی کدو تنبل

  آموزش ساخت کاردستی کاغذی کدو تنبل

  کاردستی کاغذی کدو تنبل یک کاردستی جالب و آسان است و میتوانید با ابزار کم و ارزان به همراه دوستان خود این کاردستی زیبا و جالب را بسازید. کاردستی ها به افزایش خلاقیت شما بسیار کمک خواهد کرد. پس دست به کار شوید و ساخت این کدو تنبل را آغاز کنید.

  سه شنبه 8 مهر 1399 - 13:26