آموزش بازی پرتاب توپ با شانه تخم مرغ و توپ پینگ پنگ برای کودکان

فرشاد سعیدزاده دوشنبه 7 مهر 1399 - 12:55
آموزش بازی پرتاب توپ با شانه تخم مرغ و توپ پینگ پنگ برای کودکان
بازی پرتاب توپ را با استفاده از شانه تخم مرغ و تعدادی توپ پینگ می توانید بسازید و کودکان را کلی سرگرم سازید. در این بازی کودکان می بایست توپ ها را ابتدا به زمین بزنند و توپ پس از برخورد با زمین داخل یکی از جاهای تخم مرغ قرار گیرد.

وسایل مورد نیاز ساخت بازی پرتاب توپ پینگ پنگ ها

1- یک یا دو عدد شانه تخم مرغ.

2- توپ پینگ پنگ به تعداد حداقل 10 عدد.

چگونگی ساخت بازی پرتابی

  • ساخت این بازی بسیار آسان است و فقط کافی است شانه های تخم مرغی را که دیگر از آن ها استفاده نمی کنید را برداشته و جلوی کودک خود بگذارید. 
  • حالا می توانید شانه های تخم مرغ را مانند ویدیو و تصویر مطلب روی میز بگذارید و یا می توانید روی زمین بگذارید که در هر دو صورت فرقی ندارد.
  • در مرحله بعد می بایست کودک در مقابل این شانه تخم مرغ ها قرار بگیرد و توپ را یک ضرب به زمین بزند و توپ پس از بلند شدن داخل یکی از جاهای تخم مرغ قرار بگیرد.
  • توجه داشته باشید که پشت شانه تخم مرغ ها دیوار باشد تا وقتی توپ ها داخل شانه تخم مرغ قرار نگرفت و یا ضربه کودک محکم بود، توپ از محل بازی کودکان فاصله نگیرد.

این بازی را به صورت دو نفره می توان بازی کرد.

مقابل هر کودک یک شانه تخم مرغ و قرار دهید (به دو شانه تخم مرغ نیاز است) و به هر کدام به تعداد مساوی توپ بدهید. هر دو کودک باید توپ ها را طبق قوانینی که گفته شد داخل شانه تخم مرغ ها قرار دهند. توپ های هر کدام زودتر تمام شد برنده بازی است.

بیشتر بخوانید..... ساخت بازی و کاردستی کرم های متحرک


دانلود ویدیوهای این مطلب

دانلود ویدیو با کیفیت 480 

دانلود ویدیو با کیفیت 720

آموزش دانلود ویدیوها:

روی لینک بالا کلیک کنید تا دانلود آغاز شود

اگر دانلود خودکار آغاز نشد:

1- در موبایل انگشت خود را روی لینک نگه دارید و گزینه save link را بزنید.

2- در کامپیوتر روی لینک راست کلیک کنید و گزینه save link as را کلیک کنید.

3- اگر روی مرورگر شما IDM نصب است با راست کلیک روی لینک مورد نظر و زدن گزینه Download with IDM عملیات دانلود آغاز میشود.

4- اگر با موبایل موفق به دانلود کردن نشدید می توانید نرم افزار ADM را نصب کنید و از طریق آن ویدیوی مورد نظرتان را دانلودکنید.

در صورت خرابی لینک های دانلود و و جود هرگونه مشکل از طریق فرم ارسال نظر مشکل به وجود آمده را برای ما بفرستید تا نسبت به رفع سریع آن اقدام کنیم.

نظرات
  آموزش بازی پرتاب توپ با شانه تخم مرغ و توپ پینگ پنگ برای کودکان
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.